Najnovije
Staro 12.09.2010, 17:36
vienna vienna je odsutan
Junior Member

Datum pristupanja: 12.09.2010
Početno krvarenje iz vagine

ovako..imam jedno pitanje ...decko i ja smo trebali imati intimne odnose..prije tog je krenula predigra.. i na prstu je primjetio krv..male kolicine.. tada sam otisla do wca,da pogledam..i stavila sam dnevni ulozak ,te nakon 15 minuta pogledala i vidjela da ima krvi.. menstruacija mi je zavrsila prije kojih tjedan dana..i nakon toga sto smo primjetili krv,nismo imali spolne odnose, što mi je činiti ?:S:S:S
zahvaljujem unaprijed!
Odgovori s citatom
Staro 21.09.2010, 13:11
Ulla Marton avatar
Ulla Marton Ulla Marton je odsutan
Senior Member

Datum pristupanja: 16.07.2010
Početno

Ukoliko je zadnja menstruacija bila kao i sve dosada, velika je mogučnost da se cijela situacija "poklopila" s hormonalnim poremećajem koje je uzrokovalao krvarenje koje ste vas oboje zamjetili, molim vas javite se vašem ginekologu s ciljem dogovora regulacije krvarenja, tijekom pregleda nužna je ultrazvučna dijagnostika koje se dobije uvid na debljinu sluznice i stanje na jajnicima. U skladu s ultrazvučnom slikom daje se i odgovarajuća terapija.
Staro 22.09.2010, 00:38
vienna vienna je odsutan
Junior Member

Datum pristupanja: 12.09.2010
Početno

Puno hvala na odgovoru ! nadam se da se nista netrebam pretjerano brinuti,nikakve vece komplikacije nisu moguce? da mi nije nesto ostetio prstom ? :/
Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je uključeno
Smajlići su uključeno
[IMG] kod je uključeno
HTML kod je Isključeno

Idi na forum

Sva vremena su GMT +1. Vrijeme je 07:59.