Najnovije
Staro 13.05.2012, 11:30
naskica naskica je odsutan
Junior Member

Datum pristupanja: 13.05.2012
Početno Neredovna menstruacija

Imam 19 god,prvu menstruaciju sam dobila u 13-oj god u pocetku su mi bile ne redovne menstruacije i veom ceste pa sam po preporuci ginekologa koristila tablete msm da se zovu dabroston nisam sigurna zab sam bilo je davno.Ond su mi od 14 god bile redovne i normalne po 4- 5 dana, ali sam prije 6 mjeseci imala prvi spolni odnos sa deckom s koim sam vec2 godine, koristili smo zastitu kondome i od tad sam imala redovne menstruacije svako 28 dana ali na pocetku prva 1-2 dan veoma malo ond 3-4 sa normanim krvarenjem,al zadnja 3 mjeseca sa veoma malo krvarenja i traju duze 8-10 dana,a zadnji put sam dobila 23.04 i bilo normalno krvarenje 5 dana ali sve od 28.04 do 3.05 na dnevnom ulosku sam primjecivala sasvim malu mrlju krvi i ond od 4.05 imam normalnu al traje i danas dan tj vec 9 dana. Jeli normalno da se poslije prvog spolnog odnosa mjesecnica mijenja i bude ne redovna neko vrijeme il se radi o necem ozbiljnijem ?
Odgovori s citatom
Staro 14.05.2012, 11:36
Ivana Erceg Ivkošić avatar
Ivana Erceg Ivkošić Ivana Erceg Ivkošić je odsutan
Senior Member

Datum pristupanja: 02.10.2011
Početno

Poštovana, mjesečnica se ne bi trebala poremetiti nakon spolnog odnosa, pa predlažem da odete kod ginekologa da se vidi o čemu se radi, pozdrav
Poliklinika BetaPlus, Zagreb
Odgovori s citatom
Staro 20.05.2012, 16:27
naskica naskica je odsutan
Junior Member

Datum pristupanja: 13.05.2012
Početno

Hvala vam na savjetu,poslusala sam ga..,imam prijateljicu koja je prije 3 mjeseca takodje imala 1. spolni odnos moih je godina,i od tad nema redovnu mjesečnicu ima normalna krvarenja ali joj ciklus traje po 15 dana i ponekad ima izmedju veoma slaba krvarenja veoma mala mrlja,da li se mogla povrijediti prilikom spolnog odnosa ili da li bi to mogao biti smo poremećaj hormona
Odgovori s citatom
Staro 28.05.2012, 22:40
koko0302 koko0302 je odsutan
Junior Member

Datum pristupanja: 28.05.2012
Početno višemjesecni izostanak menstruacije nakon prestanka uzimanja pilula

Poštovani,

Po prestanku uzimanja kontracepcijskih pilula počela mi je izostajati menstruacija (prvo 2 mjeseca, pa 3 i potom 4 mjeseca nisam dobila)
Ultrazvukom se utvrdilo kako imam policistične jajnike (inače drugih simptoma poput dlakavosti, prekomjernje težine itd nemam)

Savjetovala sam se na više mjesta i mišljenja su opriječna:

Jedan ginekolog smatra kako je rješenje uzimati pilule i tako riješiti policistične jajnike, no ne vidim kako ću tako moći zatrudniti kada to odlućim a drugi kako bi trebala prestati sa pilulama i pustiti da jajnici sami prorade (budući da nisam klasičan primjer osobe sa policističnim jajnicima)

imam 26 godina i volila bih riješiti taj problem..jasno mi je da se pililama vrtim u krug no kad ih ne uzimam jajnici su mi sve puniji cista i ne vidim kako će se to samo od sebe riješiti

Molim Vas za savjet

Zahvaljujem i lijepi pozdrav
Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je uključeno
Smajlići su uključeno
[IMG] kod je uključeno
HTML kod je Isključeno

Idi na forum

Sva vremena su GMT +1. Vrijeme je 09:59.