Najnovije
Staro 04.10.2011, 12:39
MiniLou MiniLou je odsutan
Junior Member

Datum pristupanja: 04.10.2011
Početno noćno mokrenje odraslih muškaraca

Poštovana doktorice, dobar dan!Molila bih Vas za mišljenje u vezi jednog problema.Naime moj suprug se ponekad po noći pomokri u krevet.Razmišljali smo o mogućem uzroku i on tvrdi da se to događa samo kad spavamo zajedno(zbog posla smo odvojeni),u braku smo gotovo 5 godina i to se događa od početka.On postane malo teža osoba kad počnemo o tome pričati i ne želi kod doktora.Njegovo je mišljenje - budući da on ne nosi piđžame,a ja nesvjesno mu uzmem pokrivače(to je istina) pa je njemu hladno i zbog toga se to dogodi.Razgovarala sam s njegovom majkom koja tvrdi da je imao takav problem u djetinjstvu , te da mu je doktor savjetovao da ne pije prije nego ide u krevet.Mene muči dali je moguće da on ima kakvu podsvjesnu traumu i što bi mogao biti uzrok njegovih problema?Koji je Vaš savjet i mišljenje.Unaprijed se zahvaljujem na Vašem odgovoru.
Staro 07.11.2011, 09:40
Karolina28 Karolina28 je odsutan
Senior Member

Datum pristupanja: 26.11.2010
Početno

Poštovana,

kako bi se otkrio točan uzrok ovom problemu potrebno je najprije isključćiti urološku stranu, te Vam savjetujem da suprug obavi pregled urologa. Nakon toga (ukoliko je sve u redu) bilo bi dobro obaviti psihološko savjetovanje jer je problem vjerojatno psihološke prirode.

S poštovanjem,

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je uključeno
Smajlići su uključeno
[IMG] kod je uključeno
HTML kod je Isključeno

Idi na forum

Sva vremena su GMT +1. Vrijeme je 21:09.